1

Evimizde ferahlığı ve temizliği en çok aradığımız alan olan banyo, ürün tercihleriyle şık bir görünümde de kullanılıyor. CiciZüccaciye’nin birbirinden şık ve kaliteli banyo aksesuarları ile banyonuzda daha rahat bir kullanımı sağlayabilirsiniz.

Banyo Aksesuar ve Süsler

Aksesuarlar hangi alanda kullanılırsa kullanılsın görünümü ile birlikte mekana daha geniş veya dar bir izlenim verir. Kaliteli olduğu kadar doğru seçilecek ürün banyo dizaynında da önemlidir.

Tercih ettiğiniz ürünler, doğru konumlandırma veya renk seçenekleriyle banyonuzu çok daha farklı görünmesini sağlayacak. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan banyo kategorisinden tercih edeceğiniz ürünlerle, dekorasyon işlemlerinizde zorluk yaşamayacaksınız.

Banyo halısı ya da sabunluk kullanımlarınızda set tercihleri ile dekor işlemlerinizde bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Banyo takımı ürünleri, içerisinde banyo havluluk, sıvı sabunluk , tuvalet fırçası ya da tuvalet fırçası gibi ürünleri kapsar. Burada kumaş ve malzeme türlerine göre tercihinizi özelleştirebilirsiniz. Porselen banyo seti veya kumaş tercihlerinizde polyester banyo seti, pamuk banyo seti tercih edilebilir.

Sabunluk olarak duş alanında da duş sabunluk ürünleri kullanabilirsiniz. Tekli olarak da sabunluk tercihlerinizde sabunluk seti seçenekleri bulunur. Bu ürünlerde katı ve sıvı sabun seçenekleri için ürünler vardır.

Kullanılmış eşya veya giysileriniz için kirli çamaşır sepeti ürünlerinde hasır veya plastik ürün tercihlerinde bulunabilirsiniz. Havluluk sepet ürünleri, akrilik banyo seti banyo peçetelik, banyo çöp kovası seti veya tuvalet takımı tercihlerinizde CiciZüccaciye’nin kaliteli ve geniş ürün çeşidi imkanından yararlanabilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Banyo Aksesuarı Çeşitleri

Dekorasyonun tamamlayıcı unsurları ile banyonuzun her köşesine şık bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Lavabo tercihinize uygun olarak seçeceğiniz lavabo ayna seti mekanın aydınlık gözükmesine imkan verir. Banyoda ayna kullanımı en az renk tercihi kadar önemli bir etkendir. Banyo ayna seti olarak da tercih edilen bu ürünlerde duvara monte seçenekleriyle havluluk ve sabunluk ve ayna önünde raf seçenekleri de bulunur.

Banyo dekorasyon ürünleri de genel kullanımın dışında mekana hoş izlenim katar. Bu alanda isterseniz oda kokusu ürünleri veya mumluk gibi banyo süsleri ürünlerini tercihlerinize ekleyebilirsiniz.

Duş alanlarında kullanacağınız 2’li veya 3’lü raf duş aksesuarları da hijyenik ürünlerinizi düzenli olarak yerleştirmenize olanak verecek. Duş başlığı tutucu gibi banyo aparatları, banyo çöp kovası seti veya kirli sepeti de pratik kullanım ihtiyaçlarınıza cevap verecek ürünler arasında yer alır. 

Banyo Aksesuar Fiyatları

Banyoda duş veya tuvalet alanlarında kullandığımız ürünler uzun ömürlü bir kullanım hedefi ile alınırlar. Böyle bir kullanım için dikkat etmeniz gereken en önemli unsur elbette ürünün malzeme kalitesi olacaktır. Kimi ürünler banyo ortamında suya maruz kaldığından küflenme veya soyulma gibi durumları ortaya çıkarabiliyor.

Hem uzun bir süre hem de en kullanışlı şekilde banyonuzda yer vermek istediğiniz ürünler, CiciZüccaciye’nin kaliteli ürün ve alışveriş anlayışıyla sizlere ulaşıyor. En uygun banyo aksesuarları fiyatları ile banyonuzda ferahlığı ve pratikliği yakalayabilirsiniz.

Banyonuza şıklık katacak ürünler CiciZüccaciye’de! 

Evinizin her köşesine özenerek seçtiğiniz ürünlerle dizaynınızı en güzel şekilde tamamladıktan sonra banyoda da aynı şıklığı isteyebilirsiniz. Banyo düzenleyici ürünleri ile pratik bir kullanım sağlayacak, Banyo seti ürünlerinde tekstil ürünlerinize kadar her ihtiyacınızı bulabileceksiniz.  

Banyonuza şıklık katacak ürünler için CiciZüccaciye’yi Banyo Aksesuarları kategorisini ziyaret ederek dekorasyonunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR