1

Hammaddesi cam olan her ürün çok daha sağlıklı bir kullanım ortaya çıkarır. Ve camın özel olarak işlenebilen formu sayesinde çok şık ürünler de yapılabilmektedir. Dekoratif amaçlı olarak tercih edilen cam ürünler mutfak ürünlerinde de tercih edilebiliyor. Camın sağlıklı formu sayesinde ürünlerinizi sağlıklı bir muhafaza edebilir veya ikram edebilirsiniz. Cicizüccaciye’nin özel Boncuk Serisi’nde de şekerlik ve sunumluk ile kahve fincanı takımı, reçellik olarak kullanabileceğiniz birçok ürünü bulabilirsiniz. 

Boncuk Serisi Ürün Modelleri

Cam ile elde edilen mutfak ürünleri, her zevke de hitap edebilir. Kimi cam modellerinde şeffaf, doğal rengi dışında renklendirme de yapılabilmektedir. Kullanım alanı olarak şekerlik, cam kase, cam sunumluk, cam kahve fincanı veya ayaklı cam sunumluklar gibi seçenekleri olsa da bu ürünleri farklı ihtiyaçlarınızda da kullanabilirsiniz. Şekerlik ürünü tatlı magnolia bardakları için tercihiniz olabilir, sunumluklar ise dekoratif amaçlı olarak masalarınızı süsleyebilir. Cicizüccaciye’nin özel serisinde yer alan ürünler;

- Boncuk Şekerlik
- Boncuk Cam Fanus
- Ayaklı Baton Boncuk Oval Sunum
- 6 Kişilik Boncuk Türk Kahvesi Fincanı
- Oval Cam Boncuk Fanus
- Cam Ayaklı Baton Boncuk Sunum
- 6lı Ayaklı Boncuk Sunum
- 6lı Boncuk Cam Kase

Boncuk Serisi Fiyatları

Özel boncuk serisi olarak yer alan ürünler arasında mutfağınızda neredeyse her öğünde kullanabileceğiniz bir seçenek bulunur. Kahvaltılarınız için boncuk cam kaseler, misafirleriniz için yaptığınız lezzetleri ikram edeceğiniz boncuk cam fanus sunumlukları veya kahve keyfinizde size eşlik edecek olan boncuk cam türk kahvesi fincanı takımı yer alır. En özel tasarımlarıyla üretilen bu ürünler, uzun yıllar sağlıkla kullanabileceğiniz seçeneklerdir. Sadece temizlikleri konusunda daha özen gösterilmesi beklenir. Çünkü cam formu, makinede yıkamada çizilebilir, kırılabilir. Uzun yıllar kullanımı, sağlıklı formu ve çok daha şık görüntüsüyle sofralarımızda yer vermek isteyeceğimiz bu ürünler en uygun fiyatlarıyla Cicizüccaciye’de yer alıyor. 12 aya varan taksit imkanları ile birlikte avantajlı fiyat ve teslimat seçenekleri her bütçeye ve zevke hitap edebiliyor. 

Boncuk Serisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfağımızda, sofralarımızda yer vereceğimiz her ürünü özenli ve titiz bir şekilde seçeriz. Zamanın en sevilen ürünleri sıklıkla karşımıza çıkabilir. Ancak her zamanın en sevileni ve en sağlıklısı olan ürünler ise camdan yapılan ürünlerdir. Her evde mutlaka göreceğimiz bu ürünleri tercih ederken mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken noktalar vardır. 

- Cam ürünleri nerede kullanacağınızı belirlemelisiniz. Bu doğrultuda ürünlerden tekli veya takım olarak tercih edin.
- Boncuk modeliyle gördüğünüz ürünlerde ürünlerin şekillerini inceleyin. Formlarında herhangi bir simetrik bozukluk olup olmadığını kontrol edin.
- Sofralarınızı daha uyumlu hale getirmek için boncuk cam serisinde ürünleri birlikte kullanmayı tercih edebilirsiniz. Boncuklu fincan takımı yanına aynı şekilde cam sunumluk olabilir.
- Cam formları makinede yıkama ile çizilebilir veya kırılabilir. Bu yüzden bu ürünleri almadan önce temizliklerinin elde yıkamaya uygun olduğunu unutmayın. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR