ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

2Li Kahve Sunum Seti

Türk toplumunda misafire yapılan ikram ve sunumları büyük bir önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra özel günlerin en anlamlı sunumları arasında kahve servisleri bulunuyor. Özellikle Türk kahvesi sunumu yapmak isteyen kişiler son dönemlerde ikili kahve sunum seti kullanmaktadır. Bu kullanım ile kahveler çok daha şık ve gösterişli bir albeniye sahip oluyor.  2'li kahve sunum seti ile yapılan ikramlar çok daha özenilmiş bir sunumu oluşturuyor. Kahve fincanı, kahve yanı su bardağı ve lokum tabağı gibi içeriklerden oluşan 2li kahve sunum seti ile özellikle misafirlerinize onları değerli hissettirecek sunumlar yapabilirsiniz. Kahve sunum tepsisi ve sunumlarda kullanabileceğiniz tüm ürünleri en uygun fiyat garantisi ile Cici Züccaciye adresinden şimdi sipariş verebilirsiniz.

2’li Kahve Sunum Tepsisi Modelleri 

Kahve sunumu ülkemizde özel değerler arasında bilinir. Gelenekselleşmiş olan bu sunumları yapmak için kullanılan 2'li kahve sunum tepsisi ve fincan takımları çok lüks ve görsel anlamda pozitif bir içeriği oluşturuyor. Fincanlarla yapılan doğal sunumların yanı sıra ikili kahve sunum tepsisi üzerinde yapılan sunumlar misafirleri görsel anlamda da etkiliyor. 2’li kahve sunum tepsileri sade ve zarif olarak tercih edilebilirken çok daha gösterişli ve özel modelli olarak da tercih edilebiliyor. Ahşap, cam malzemelerinin yanı sıra özellikle tepsilerde plastik ya da pleksi malzemeler tercih edilerek şık sunumlar hazırlanırken aynı zamanda işlevsel bir ürün elde edebilirsiniz. 

2’li Kahve Sunum Setlerinin İçerisinde Neler Var?

Türk gelenek ve göreneklerinde misafire kahve sunumu yapmak bulunur. Özellikle kız isteme törenlerinde gelen misafirlere kahve sunumu yapılmaktadır. Son yıllarda bu kahve sunumları çok daha kaliteli ve gösterişli fincan takımları ile yapılıyor. Özellikle 2 kişilik kahve sunum seti çok daha gösterişli bir yapıyı oluşturur. Bu kahve sunumu seti içerisinde 2 adet Türk kahvesi fincanı ve lokum tabağı bulunuyor. Kahve setlerinin her birinde zarif ve oldukça işlevsel bir görüntü bulunurken, çok daha mükemmel tasarıma sahip olan modeller de bulunuyor. Her ihtiyaca göre çeşitlenen kahve sunum setlerinde iki kişilik fincan takımlarının yanı sıra bu takıma eşlik edecek lokumluk ve kahve yanı su bardağı da farklı modelleri ile sunumlarda yerini almaktadır.

Kahve Sunum Setlerinin Özellikleri

Kahve sunum setleri misafirlere ikramda bulunmak için en güzel mutfak gereçlerimizden bir tanesini oluşturur. Bu setler özenle hazırlanmış ve özel dokulara sahiptir. Üzerlerindeki motifler misafirlere çok daha şık görünmek için yeterli olacaktır. Kız isteme törenlerinde ya da aile ve dostlarla içilen samimi kahvelerde ikili kahve fincanı seti kullanımı doğru ve şık bir tercihi oluşturacaktır. Sunumlu fincan takımı seçenekleri genellikle porselen malzemeden yapılmış olan fincan takımlarıdır. Bu ürünler ikili olduğunda ortada bir de lokum kabı bulunur. Lokum kabı içerisine istenildiği takdirde çikolata koymak da mümkün olacaktır. Sunumlu kahve fincan takımı kullanmak çok daha modern bir sunum yapmak anlamına gelir. Porselenden tasarlanmış olan ikili fincan takımı seçenekleri arasında farklı dekoratif görsellerle işlenmiş olan modellerde bulunur. Bu modeller çok daha lüks ve elit bir görseli de ortaya çıkaracaktır.

2’li Kahve Sunum Setleri Fiyatları

Misafirlerimize en lezzetli kahve ikramını yapmamızı sağlayan  fincan sunum seti fiyatları seçilen ürünün özelliklerine göre değişim gösteriyor. Sunum tepsili fincan takımı fiyatları fincan takımının üzerindeki desene ve motife göre dahi değişim gösterebiliyor. Bunun sebebi özel tasarım modellerin rağbet gören seçenekler olmasıdır. Standart ve klasik modellerin yanı sıra modern, şık, iddialı ve özel tasarım modeller, geniş bir fiyat aralığı oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra sunum seti içeriğinin kapsamı, kullanılan malzemenin kalitesi gibi detaylarda fiyatlar üzerinde etkilidir. Ancak alanında en kaliteli, fiyat performans ürünü modellerle hizmet veren Cici Züccaciye, uygun fiyatlı 2’li kahve sunum setleri ve daha fazlası ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR