Cam Kandil

Günümüzde modern ev dekorasyonlarında öne çıkan cam kandil, işlevsel özelliklerinin yanı sıra şık tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. İçine yanıcı yağ konulan bu ürünler, fitili ateşlenerek yanmakta ve etrafını aydınlatmaktadır. Çeşitli malzemelerden yapılmakta olup genellikle malzeme olarak camkandil tercih edilmektedir. Farklı ebatlarda ve modellerde sunulan kandil cam modeller için farklı renklerde yağlar hazırlanmaktadır. Bu sayede bulunduğu köşeye uyum sağlayan şık bir dekoratif ürün haline gelmektedir. Üfleme cam kandil olarak da adlandırılan bu ürünler için CiciZüccaciye adresinde yer alan seçenekleri inceleyerek ve tarzınıza hitap eden evinize ya da ofisinize en yakışacak cam kandil modeline sahip olabilirsiniz. 

Cam Kandil Modelleri

Kandiller, geçmişten günümüze kültürümüzde önemli bir yere sahip olup eski dönemlerde aydınlatma amacıyla kullanılmıştır. Günümüze gelindiğinde tasarımında ve kullanım amacında değişiklikler olsa da hala severek kullanılmaya devam ettiği görülmektedir. Geçmişte gaz lambaları olarak kullanılan cam kandil modelleri, artık dekoratif objeler olarak da sunulmaktadır. Özel tasarıma sahip olup bulunduğu ortamda şıklığı beraberinde getirmektedir. Farklı modelleri ve ebatları ile evinizin salonunda, mutfağında ya da yatak odanızda kullanıma uygundur. 2’li ya da 3 lü cam kandil set halinde sunulan modellerde kandil şekilleri birbirinden farklılık gösterir. Büyük, orta ve küçük kandil boylarında 3’lü alım yaparak daha avantajlı fiyatlara şık ürünlere sahip olabilirsiniz. Cam kandil modellerinde tasarımlar genellikle balon şeklinde olmaktadır. Cam balon kandil modellerinin yanı sıra damla kandil ve elmas kandil modelleri de öne çıkar. Farklı kesimlerde şekillerine ek olarak ayaklı kandil modelleri ve daha fazlası için CiciZüccaciye adresini inceleyebilirsiniz. 

Ayaklı Cam Kandil

Direkt masaya ve mobilyaya konulan üfleme cam kandil tasarımlarına ek olarak ayaklı cam kandil modelleri de tasarlanmaktadır. Cam kandil mumluk seçeneklerinden biri olan bu ürünler farklı uzunluklarda ve farklı ayak tasarımlarında olabilmektedir. 3’lü set halinde sunulan bu ürünler farklı renklerde kandil yağları ile CiciZüccaciye adresinde sizlere sunulmaktadır. Özellikle konsol üstlerinde ya da sehpalarda tercih edilen ayaklı üfleme cam balon kandil aynı zamanda ofis ve benzeri çalışma ortamlarında modern bir şıklık katar. Dilerseniz tekli alımlar dilerseniz cam kandil toptan alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğu ortamlarda nostaljik bir mekan yaratmak isteyenler için en ideal ürün tasarımları cam kandil mum seçenekleri olmaya devam ediyor.

Cam Kandil Fiyatları

Evlerde kullanılan en temel eşyaların yanı sıra birçok üründe mekanı tamamlaması adına tercih edilmektedir. Dekoratif ürünler arasında yer alan cam kandiller mekanı tamamlayan, şıklık ve estetik katan en özel tasarımlardan biridir. Üstelik 2’li ya da 3’lü seçimler ile daha estetik bir köşe elde edilebilir. Dekor ve aydınlatma amacıyla tercih edebileceğiniz bu ürünlerin yanı sıra dekoratif bitkiler, ahşap altlıklar ile nostaljik bir köşe oluşturulabilir. Özellikle günümüzde evlerde ve ofislerde görmeye başladığımız bu ürünler aynı zamanda kandil yağı hediyeli olarak sunulmaktadır. Set haline ve kandil yağı hediyesi ile satışa sunulan bu ürünleri avantajlı fiyatları ile CiciZüccaciye adresinden satın alabilirsiniz. Cam kandil fiyatları, geniş fiyat aralığı ile her bütçeye hitap etmektedir. Bütçenize uygun indirimli fiyatlara sahip cam kandil en ucuz modeller, CiciZüccaciye adresinde yer almaktadır. 

Cam Kandil Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde her ne kadar tasarımı ile ön plana çıksa da cam kandillerin işlevi de bir o kadar önemlidir. Nostaljik bir ortam oluştururken aynı zamanda etrafını aydınlatan cam kandillerin yanıcı bir malzeme içerdiği unutulmamalıdır. Bu noktada özellikle kullanım alanınıza dikkat etmelisiniz. Dış mekanda kullanılacak kandil yağlı mumluk tercih ederken rüzgar siperliği olan ürünler tercih edilir. Ancak iç mekan ürünlerinde böyle bir kriter aranmaz. Bazı modellerde asma aparatı yer almakta olup bu aparat sayesinde asılarak kullanım mümkün hale gelir. Fiyat, kullanılan malzeme, ürünlerin güvenli kargo ayrıcalığı sunması gibi noktalara dikkat ederek en kaliteli cam kandil modellerine sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR