Kahva fincanlarında eşsiz tasarımlara her zaman ilgi duyulmuştur. Alışılmışın dışında bir tarz, renk ile kahve sunumları yapmak için Cicizüccaciye’nin çanta fincan konsepti aradığınız eşsiz tasarımı sizlere sunmaktadır. Tamamen çanta benzeri bir tasarımda olan ürünler, gold rengi işlemeleriyle de göze çarpmaktadır. 2 kişilik olarak oluşturulan konseptlerde renk tercihlerinde de klasik ve spor tarzına uygun seçenekler yer alır. Ürünleri uygun ödeme avantajlarıyla sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz. 

Çanta Fincan Modelleri

Türk kahvesi içimlerinde tercih edilen fincanlar hem kapasiteleri hem de tasarımlarıyla farklıdır. Kültürümüzde de önemli bir yeri olan Türk kahvesinde fincanlar geleneksel veya klasik modellerde işlemeli, figürlü tasarımlardaydı. Zaman içerisinde bu ürünlerde de kapasite ve tasarımlarıyla farklı modeller üretilmeye başlandı. Çanta görünümlü fincan modeli de bunlardan biridir. Kulp kısımları aynı çanta tutma yerleri gibi tasarlanan ürünlerde tabaklarda çanta görünümlüdür. Renk tercihi olarak klasik ve soft renklere ulaşabilirsiniz. Beyaz, siyah, mavi ve pembe ağırlıklıdır. Çanta fincan modelleri için ise renk tercihleriyle kombinleme yapılarak çeşitlendirilir. 

Özel Çanta Tasarım Fincan Takımları

Özel tasarımda üretilen fincan modellerinden biri olan çanta fincan takımı, iki adet fincan ve iki adet fincan tabağı setinden oluşur. Takımlarda her iki üründe siyah çanta fincan, beyaz çanta fincan ve pembe çanta fincan olarak tercih edilebilir. Farklı renk konseptleriniz için ise renkli çanta fincan takımları, siyah-beyaz, pembe-beyaz, pembe-siyah ve pembe-mavi olarak oluşturulabilir. Fincanlar duble boy olarak bilinir, kapasiteleri 120 ml’dir. Farklı bir kahve fincan takımı arayanlar için en ideal ve şık seçeneklerden biri olabilir. Kulp kısımları da aynı çantalarda olduğu gibi tutma yeri tarzı tasarlanmıştır. Çanta kapama aparatı da fincanlar üzerinde gold işlemeyle yansıtılmıştır. 

Şık Sunumlar İçin Çanta Kahve Fincanı

Kahvelerin sunumu ayrı bir özen gösterilen konudur. Fincanların tasarımından, fincan altlıklarına kadar ve bunların yanında kahve yanı su bardağı ürünleri de en şık halleriyle seçilir. Her üründe seçenek de oldukça boldur. Cicizüccaciye’de de çanta tasarımlı kahve fincanlarıyla sunumlarınıza tarz katabilir, alışılan tasarımların dışına çıkarak misafirlerinize hoş bir sofra oluşturabilirsiniz. Bu ürünlere sahip olmak da sitemizden vereceğiniz siparişlerle çok kolay olmaktadır. Online siparişleriniz öncesinde siteye üyelik işlemlerinizi tamamlayıp, taksitli ödeme seçenekleriyle ürünlere sahip olabilirsiniz. Kargo takibini de site üzerinden gerçekleştirebilmektesiniz.

Çanta Fincan Fiyatları

Fincanlar üretilirken kapasite olarak farklı bir işleme tabi tutulabilirler. 90 cc ile başlayıp 120 cc veya 170, 220 cc gibi yüksek kapasiteli seçenekler mevcuttur. Ekstra olarak takımlar oluşturulurken de ihtiyaç duyulan sayı doğrultusunda oluşturulabilir Ancak Türk kahvesi için fincan takımlarında genelde 2 kişilik seçenekler görülebilir. Fiyatlandırma noktasında da tasarım ve kapasiteleri etki eder. Çanta kahve fincanı modelleri de özel tasarımlı olmaları ve duble boy özelliğiyle fiyat seçeneklerinde değişiklik gösterir. Cicizüccaciye’nin uygun ödeme avantajlarıyla sunduğu özel tasarımlı ürünleri site üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR