Sofralarımızda her öğün içinde kullandığımız çatal kaşık bıçak setleri vardır. Soframızdaki diğer ürünlerle birlikte uyum sağladığında şıklığını en iyi şekilde yansıtan bu ürünler, ister ihtiyaç duyulan sayıda isterseniz tek tek olarak da temin edilerek farklı setler oluşturmaktadır. Cici Züccaciye'nin birbirinden farklı şekil ve renklerdeki çatak kaşık bıçak takımı modelleri, sofranızda pratik ve şık bir hava yakalamanızı sağlayacak.

Sofranızdaki Şıklığı Çatal Kaşık Bıçak Setleri ile Tamamlayın

Sofranız için en güzel yemek takımları ve sunum ürünleri tercih ettikten sonra dilerseniz bu sofraya daha farklı ve kaliteli malzemelerle yapılan çatal takımı, kaşık takımı veya bıçak takımı modellerini ekleyebilirsiniz. Yemek takımınızla uyumlu olarak seçeceğiniz renkler, takım içerisinden yer alan çatal kaşık bıçaklar dışında farklı bir dizayn elde etmenizi sağlayacak. Sadece bir dizayn ile kalmayacak çok daha farklı sofra düzeni ve şıklığı oluşturabileceksiniz.

Birbirinden Şık ve Estetik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

Her sofra ürününün de olduğu gibi çatal kaşık bıçak setleri için de birbirinden farklı modeller vardır. Her zevke ve bütçeye uygun modeller ile CiciZüccaciye'de gold, gümüş ve siyah renkler bulunur. Sade bir tasarım dışında çok farklı motif ve estetik dizayna da sahip olan bu modeller ile ister klasik ister daha modern sofraları kurabilirsiniz. Malzeme kalitesiyle birlikte el ve makinede yıkamalara karşı da dayanıklı olan modeller, renk ve motiflerinde eskime yapmaz.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Setleri Arasındaki Farklılıklar

Sofra ürünlerinde birbirinden farklı model ve içerikler vardır. Farklılıklar içerik sayısı ve materyaline göre değişir. 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı daha çok az sayıda kişinin ağırlandığı sofralarda, 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı, 24 kişilik çatal kaşık bıçak takımı veya 36 parça kaşık bıçak çatal seti ise geniş sofralarda tercih edilen ürünlerdir. Bunların sap kısımlarında farklı dizaynlar olabilir. Bazılarında ana materyal olarak metal olsa da sap kısımlarında ahşap gibi malzemelere yer verilebilir. Daha minimal veya sade tarzda bir set isteyenler ise metal materyalleri tercih edebilir. Bunlarda da gümüş, siyah veya çok farklı renk tercihleri bulunabilir.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modellerinde Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çatal kaşık bıçak gibi ürünler çok uzun yıllar mutfaklarımızda yer alır. Böyle bir tercihte bulunmak isterseniz modeli dışında renk ve materyaline de dikkat etmelisiniz. Yıkamalar sonrasında renkte soyulmalar olmaması gerekir. Bunun için de tabii materyal olarak sağlam bir içeriğe sahip olması gerekir. Takım tercihlerinde mutlaka her öğün için farklı boyutlarda olması gereken çatal kaşık bıçakların yer almasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca mutfağınızdaki porselen tabaklar ile uyjmlu olmasını da önem göstermelisiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

İçerik sayısı veya model farklılıkları olarak fazla seçeneğe sahip olan çatal kaşık bıçak setleri fiyatları olarak da farklılıklar gösterir. Ürün sayısı olarak az bir içeriğe sahip olması daha uygun olacağı anlamına da gelmez. Kullanılan materyal uzun süre kullanılmasını etkiler. Bu yüzden fiyattaki en önemli etken kullanılan materyallerdir.. Çatal kaşık bıçak takımı fiyatları ile birlikte kaliteli tercihleri de sunan CiciZüccaciye web adresinde her zevke uygun modelleri inceleyebilir, sofralarınızı süsleyebilirsiniz. 

Çatal, Kaşık ve Bıçak Takımı Kullanmanın Avantajları

Sofraya nizam ve pratiklik katan çatal kaşık bıçak setlerinde yemek kaşığı, yemek çatalı, yemek bıçağı, kahvaltı bıçağı¸ kahvaltı kaşığı, kahvaltı çatalı, çay kaşığı, sürme bıçağı gibi içerikler bulunur. Ana öğünler için tatlı kaşığı, tatlı  çatalı seçenekleri de vardır. Bu ürünler her öğün için ayrı kullanılmasıyla sofra düzeninde daha pratik ve hoş bir görüntü ortaya çıkarır. Paslanmaz çatal kaşık bıçak tercihleriyle de ürünleriniz daha uzun ömürlü olur. CiciZüccaciye'nin 36 parça Gold Allen Kaşık Seti, 36 Parça Çelik Kaşık Çatal Bıçak Seti gibi modellerle ister günlük sofralarınızda isterseniz misafir sofralarınızda şıklığı yakalayın.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR