₺650,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
₺790,00 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
₺1.100,00
₺1.600,00
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Çay tüketimi dünyada birçok ülkede kültür haline gelmiştir. Ülkemizde de kahvaltı ile başlayıp günün her saatinde tükettiğimiz içeceklerin başında gelir. Çay ikramlarımız için kullandığımız çay fincan takımı da ülkemizde çok değişik motif ve renklerle tercih edilebiliyor. Çay setleri tercihimizde daha çok ince belli çay bardakları, porselen beyaz çay tabağı gibi modeller varken artık birbirinden farklı malzemelerle yapılan ürünler sofraları süslüyor. 

Çay Seti Modelleri

Çay ikramlarında kullandığımız çay seti modelleri genel olarak malzeme ve ürün sayısı olarak karşımıza çıkar. Cam çay setleri dışında artık birbirinden farklı özelliklerdeki malzemelerle de tercihlerde bulunabilirsiniz. Ahşap çay seti gibi modellerdeki ürünler daha rahat bir kullanımı sağlamaktadır. İsterseniz bu modellerde kurabiye gibi ürünleri de ikram edeceğiniz küçük sunumluklar da bulunmaktadır.  Çelik çay seti, bakır çay seti, bakır çay seti ya da gold çay seti gibi modeller da daha klasik bir tarzda tercih edilen günlük ya da özel davetlerinizde kullanabileceğiniz modellerdir. CiciZüccaciye’de eviniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü modele ulaşabilirsiniz. 12 parça 6 kişilik çay seti modeli, isterseniz büyük davetlerinizde sofranıza klasik ve şık bir hava katabilir. Çay ikramlarınızı da şık hale getirebilirsiniz. Butterfly Çay Seti ya da 12 parça Romans çay seti gibi modeller de isterseniz daha sade tasarımlarıyla tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. 10 parça çay seti ise çay yanında sunacağınız ikramlıklar için her şeyin düşünülmüş olduğu bir seti içeriyor. 

Çay Seti Özellikleri ve Fiyatları

Çay takımı özellikleri, fiyat seçeneklerini de belirleyen unsurdur. 6 kişilik seçenekler ile birlikte 12, 18 kişilik seçeneklere kadar bulunan çay seti çeşitleri için CiciZüccaciye’deki modellere göz atabilirsiniz. Hem sayısı hem de malzemesiyle her bütçeye uygun modeller bulunur. Setler içerisinde bardak, tabak, çay kaşığı gibi ürünler dışında kimi modeller sunumluk ürünler de yer alır. Tepsili çay seti modelleri de ürünleri takım haline kullanmak isteyenler için en iyi ürünlerdendir. En ucuz çay seti tercihiniz için CiciZüccaciye’deki çay seti fiyatları ve modelleri inceleyebilirsiniz. Avantajlı alışveriş seçenekleriyle birlikte sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz en güzel çay setine en kısa sürede sahip olabilirsiniz. 

Çay Bardağı ve Çay Fincanı Takımları

Sofranızdaki her ürünü artık kendi zevkinize göre belirleyebilirsiniz. İster yemek takımı olsun, ister Servis Gereçleri, ürünleri her türlü dekorasyona uygun olarak seçebilmektesiniz. Çay setleri için de aynı şekilde onlarca çeşit model seçeneği bulunur. Cam, bakır, gold veya porselen çay setleri tercihi dışında 6 kişilik çay seti, 12 kişilik çay seti tercihlerine ulaşabilirsiniz. İstediğiniz set içeriklerinde 12 parça çay seti gibi modellerde farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tercih edilebilir. Çay setlerinde tercih yaparken çay fincanı modellerini de kendi zevkinize göre inceleyebilir ve tercih edebilirsiniz. Herkes çayını farklı şekilde tercih ettiği gibi çay fincanı takımları tercihi de değişebilmektedir. Daha büyük ölçülerde de porselenden yapılan fincanlar da çay için tercih edebileceğiniz ürünlerden gösterilebilir. 

Şık Çay Takımı Seçenekleri

Sofrada lezzet dışında şıklık ve düzeni yakalamak isteyenler, sunum olarak birbirinden farklı modellerdeki ürün setlerine ihtiyaç duyar. Çay takımı modellerinde her zevke hitap edecek çeşitleri kolaylıkla bulabilirsiniz. 12’li bambu çay seti, sofrasında daha çok rahatlık ve sportif bir şıklık isteyenler için birebir iken çeyizlik çay seti tercihi yapacaklar gümüş çay setleri, koleksiyon çay seti ya da cam, porselen gibi set modellerini tercih etmektedirler. 

Çay Seti Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Cam, porselen, bakır, ahşap, gümüş, çay setleri için çok tercih edilen malzeme seçenekleridir. 

Çay Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çay bardağı modelleri ya da set tercihlerinizde rahat tutuş ve ihtiyacınıza yönelik set içeriğine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. 

Çay Seti Nelerden Oluşur?

Çay bardağı takımı, çay tabağı, çay kaşığı gibi ürünler dışında bazı setler içerisinde çay tepsisi, sunumluk ürünler de bulunabilmektedir. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR