₺2.950,00 KDV Dahil
₺3.950,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.250,00 KDV Dahil
₺4.700,00 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.590,00 KDV Dahil
₺1.700,00 KDV Dahil
₺840,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
₺1.700,00 KDV Dahil
₺2.700,00 KDV Dahil
1

Güne zinde başlamamızı sağlayan en önemli öğün kahvaltıdır. Günlük vitamin ihtiyacımızı günün ilk saatlerinde alarak daha enerjik bir şekilde işlerimize adapte olabiliriz.

Kahvaltı sofrasında kullanacağınız kahvaltı takımı hoş görüntüsüyle de size enerji veren bir sofra unsudur.

Kahvaltı Takımı Modelleri ve Özellikleri

Mutfağınıza ve yemek masanıza uygun seçeceğiniz hoş dizayndaki kahvaltı seti¸ kurmuş olduğunuz lezzetli sofraya şıklık ve renk katacaktır.

Kahvaltı takımlarında her tarza uygun çok sayıda model bulunur. Ailece yapacağınız en güzel Pazar kahvaltılarında birbirinden güzel renklerde tercih edilen renkli kahvaltı takımı modelleri ailenin küçük fertleri tarafından en çok sevilen ürünlerdir.

Sade ve düz renkte bir tercihiniz varsa beyaz kahvaltı takımı, seramik kahvaltı takımı ya da siyah kahvaltı takımı tarzında seçenekler sofranızda aradığınız sadeliği yakalamanızı sağlayabilir.

Özel misafirlerinizi de ağırladığınız kahvaltılarda porselen kahvaltı takımı, bambu kahvaltı takımı, ahşap kahvaltı takımı, kare kahvaltı takımı veya cam kahvaltı takımı seçenekleri de şık bir kahvaltı sofrasının vazgeçilmez tercihleridir.

Günlük tarzda çok fazla seçenek aramadığınız durumlarda da kullanışlı ve sade tarzlardaki günlük kahvaltı takımı modelleri de tercihleriniz arasında değerlendirilebilir. 

Kahvaltı Takımı ile Sofralarınızı Güzelleştirin

Soframızda yer vereceğimiz lezzetler dışında her ürün hem estetik görüntüsüyle gözümüze hitap eder hem de pratik bir kullanım sağlar. Kahvaltılarda kullanılan yumurtalık sunum servisleri, pratik bölmeli kahvaltı takımları, sosluklar, zeytinlik tabak ve sunum altlıkları işin tam olarak pratiklik kısmına hitap eden ürünleridir.  

Kahvaltı sofrasına renk katmak isteyenler dilerse renk renk modeller dışında en güzel motifleri içeren takımları da tercih edebiliyor. Kelebekli kahvaltı takımı ve kaktüslü kahvaltı takımı modelleri de bu arayış içerisinde olanların son zamanlarda en fazla tercih etmiş olduğu modellerdendir.

Ev dekorasyonunuza ve zevkinize uygun seçeceğiniz kahvaltı takımı modelleri ile sofralarınız güzelleştirebilirsiniz. En güzel modelleri CiciZüccaciye’den temin edebilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Fiyatları

Kahvaltı kültürü toplumumuzda eski zamanlardan beri bulunur. Özellikle aileyle birlikte yapılan kahvaltıyla güne başlamak birçok ailenin dikkat ettiği bir durumdur. Kahvaltı sofralarımızda yer verdiğimiz lezzetler geçmişten günümüze pek değişmese de kullandığımız ürünler değişmiştir.

Önceleri daha çok ortak bir ürünle birlikte kahvaltı sofraları hazırlanırdı. Porselen, seramik veya bambu gibi malzemelere sahip ürünler çok az kişi tarafından bilinir ve kullanılırdı. Günümüzde ise ister evlerimizde ister evlilik hazırlığı için hazırladığımız çeyiz setleri içerisinde olsun, bütçemizi çok zorlamayacak en kaliteli ürünleri tercih etmek isteriz.

Artık tek tek oluşturulan setlerden ziyade kahvaltılık ürünler set halinde ihtiyaçları karşılamaktadır.

2 kişilik kahvaltı ile başlayan seçeneklerde, 4-6-8-12 kişilik kahvaltı takımı modelleri bulunmaktadır. Yeni ev kuranlar genelde günlük kullanımlarında 2 kişilik seçeneği tercih ederken, geniş aile ve evlerde ise 4 kişilik kahvaltı takımı, 6 kişilik kahvaltı takımı veya 8 kişilik kahvaltı takımı modelleri tercih edilir.

Farklı seçenekler doğrultusunda ve malzeme tercihiyle birlikte kahvaltı takımı fiyatları da farklılıklar gösterecektir.

En Ucuz Kahvaltı Takımları

 Bütçenizi fazla zorlamadan iyi bir tercih yapmak isterseniz CiciZüccaciye her zevke uygun, avantajlı modelleri ile ihtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap veriyor. İki kişilik kahvaltı takımı ve 6 kişilik kahvaltılık takımı en ucuz seçenekleriyle hem bütçe aşmıyor hem de kullanım ihtiyaçlarınız için ideal bir model oluyor.

 Kahvaltı Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 Her mutfak ürünün de olduğu gibi kahvaltı modellerinde de satın alırken dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Kaç kişilik kahvaltı takımına ihtiyacınızın olduğu, malzeme kalitesi, temizliğinin nasıl yapılacağı konusunda istek ve ihtiyaçlarınıza göre bir model seçmelisiniz. Eğer günlük kullanımlar için tercih edecekseniz seramik ve cam modellerini inceleyebilirsiniz. Daha çok geniş katılımlı kahvaltılardaki tercihinizi ise 12 kişilik olan porselen, bambu ve renkli, motifli seçeneklerden yana kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kahvaltı Takımı Bakımı Nasıl Gerçekleştirilir?

  • Kahvaltı takımı porselen, seramik, motif içeren ürünler ve camdan ise makinede yıkanmaya uygun değildir. Bu özellikteki ürünler elde yıkanmalıdır.

Doğru Kahvaltı Takımı Seçimi Nasıl Yapılır?

  • İhtiyaçlarınız doğru belirlenmesi gerekir. Buna göre sayı, renk ve model seçimi yapılır.

Kahvaltı Takımında Neler Bulunur?

  • Kahvaltılık kase, çatal, kaşık, sürme bıçağı, kahvaltı tabağı, çay bardağı, zeytin tabağı, yumurtalık, şekerlik, reçellik gibi ürünler yer alır.

Kahvaltı Takımı Nasıl Kullanılır?

  • Dileyen pratik bölmeli seçenekler ile kendi kahvaltı tabağına istedikleri ürünü alabilir. Ya da her kahvaltı tabağında ürünler hazır servis edilebilir.

Kahvaltı Takımı Nasıl Olmalı?

  • İhtiyaçlarınıza yönelik ve pratik bir kullanımda olması önerilir. Ayrıca sararma veya çizilme yapmayan yapıda olması da uzun ömürlü kullanımı için tavsiye edilir.

Kahvaltı Takımını Parça Parça olarak Alabilir Miyim?

  • Tek tek alımı yapılsa da takım olarak alınan ürünlerle aynı dizaynda olmayabilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR