1

Kahve ikramlarında özellikle Türk kahvesi yanında ikram edilen su için kahve yanı su bardakları tercih edilir. Birbirinden farklı model ve ölçülerde tercih edebileceğimiz bu ürünler, kahve fincan takımı ile uyumuyla ikramı şık bir hale büründürür. 

Kahve Yanı Su Bardağı Modelleri

Misafirlere ya da kendiniz için hazırladığınız lezzetli kahveleri ikram sunumuyla şık bir hale getirebilirsiniz. Bu ikramlarda kullanılan kahve yanı su bardağı modelleri çok sayıda seçenek imkanına sahiptir. Hangi zevkten olursa olsun istediğiniz ölçü, renk ve modellerde birçok kahve fincanı yanı su bardağı bulabilirsiniz. Ölçü ve şekilleri itibariyle seçenekler arasında bulunan kahve yanı flüt bardak, sade veya renk seçenekleriyle özel davetlerinizde kullanabileceğiniz modellerin başında gelir. Ardından ise ayaklı kahve yanı bardağı benzer bir tasarımla bunu izler. Balon kadeh, günlük veya özel davetlerinde daha sade bir tasarım isteyenler için en güzel modellerden biridir. Aynı şekilde ayaklı kahve yanı su bardağı da ister günlük ister misafirleriniz için kullanacağınız hoş tasarımdaki bardak modelleri arasındadır. Koleksiyon kahve yanı su bardağı modeli ise daha çok alacalı renk ve motif seçenekleriyle sofralarınızda tercih edeceğiniz ürünlerdendir. 

Kahve Yanı Su Bardağının Kullanışlı Özellikleri

Kahve yanında ikram ettiğimiz sular için kullanılan kahve yanı su bardaklarında renk ve tasarımla birlikte taşıma kolaylığı da önemli bir özelliktir. Bu ürünler daha hafif bir formda da tercih edildiğinden ikramlarınızda kolaylık sağlayacaktır. Kadeh kahve yanı su bardağı olarak flüt kadeh gibi seçenekler tutuş rahatlığı da sağlamaktadır.  Saklama açısından da küçük model seçenekleriyle daha az yer kaplayan ürünler, uygun fiyatlarla tek veya set olarak tercih edilebilir. Ucuz kahve yanı su bardağı tercihleriniz için CiciZüccaciye’nin sahip olduğu seçeneklere göz atabilirsiniz. Set olarak tercih ettiğiniz kahve fincanlarında aynı şekilde 6’lı kahve yanı su bardağı gibi ihtiyacınız olan sayıda ürünü de temin edebilirsiniz.

Kolay Temizlenme Özelliğine Sahip Su Bardakları

Çeşitli formlarda tercih edeceğimiz kahve yanı bardaklar da kolay temizleme özelliği de bulunur. Bazı modeller sadece elde yıkama özelliğine sahip olabilir. Bu ürünler ise genelde renkli ve motifli olan ürünlerdir. Ancak belirli modeller dışında çoğu ürünü bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Su tüketimi için kullanıldıkları için kısa programları da tercih edebilirsiniz. 

Su İçmeyi Kolaylaştıran Kahve Yanı Bardaklar

İkram veya su tüketimlerinde tercih edilen kahve yanı su bardaklarında istediğiniz ölçüde tercihler bulunur. Su tüketiminizi de bu ölçülerde dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. 40 cc gibi az miktar dışında 90 cc, 125 cc veya 400 cc gibi seçeneklerle kahve yanı su bardaklarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca su içmeyi kolaylaştırması dışında zevkinize uygun renklerle de sofranıza ahenk katarlar. Renkli kahve yanı su bardağı modelleri arasında daha sade, modern ve spor tarzdaki gümüş kahve yanı su bardağı, diamond kahve yanı su bardağı modelleriyle bir ikram dizaynı oluşturabilirsiniz. Misafirleriniz ya da davetleriniz için gold kahve yanı su bardağı, siyah kahve yanı su bardağı ve kristal kahve yanı bardağı gibi modeller de tercih edebileceğiniz modeller arasında gösterilebilir. Kahve yanı su bardağı fiyatları tekli temin edilmesi ve set halinde olmasıyla değişebilir. Ayrıca malzemesi cam, porselen veya bakır gibi içeriklere de sahip olabileceğinden fiyatlarında da değişiklik göreceksiniz. Burada önemli olan sizin ihtiyacınıza uygun olan hangi modelin olduğudur. En kaliteli ve uygun fiyattaki modeller için CiciZüccaciye’nin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. 

Kahve yanı Su Bardağı Nasıl Kullanılır?

Türk kahvesi yanında ikram edeceğiniz su için istenen ölçüde kahve yanı su bardaklarını tercih edebilirsiniz. Su dışında lokum, çikolata gibi ikramlarınız için ise küçük kase sunumluklar da kullanabilirsiniz. 

Renkli Kahve Yanı Su Bardağı Nereden Alınır?

Kahve yanı su bardağı renkli tercihleriniz için CiciZüccaciye’deki birbirinden farklı model ve renkli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kahve Yanı Su Bardağı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ürünler için yapılan uyarıları dikkate alarak kullanmanız gerekir. Bazı modellerde makinede yıkama, asitli veya sıcak içecek tüketimi uygunluğu bulunmayabilir. 

Kahve Yanı Su Bardaklarının Tasarım Özellikleri Nasıldır?

İnce uzun bir formda ya da geniş bir seçenekte olabilirler. Tercihe göre kulplu veya kulpsuz olarak da kullanılabilir. Tasarım olarak sade tasarımda çeşitli renkler tercih edilebilir, motifli seçenekleri de vardır. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR