Evlerimizde, işletmelerinde pasta ikramları için tercih edilen birbirinden şık pasta tabakları ile sofralarınızı süsleyebilirsiniz. Özel günlerinizde çok hoş tasarımlarla kullanabileceğimiz pasta tabakları 6 lı, 12’li gibi seçeneklerle de tercih edilebilir. Kullanım ihtiyacınıza göre çok farklı seçeneği barındırır. Cicizüccaciye’de pasta tabağı seçenekleriyle tatlı sunumlarınızı sade, klasik, renkli veya daha soft renklerle oluşturabilirsiniz. 

Pasta Tabağı Modelleri

Tatlı sunumları da kendi içerisinde farklı mutfak gereçleriyle gerçekleştirilebilir. Pastaların hamurunu pişirmede kek kalıbı modelleri tercih edilir. Sonrasında ise bu ürünler sunumluklarda muhafaza edilir. Bunların misafirlere ikramında da pasta tabaklarını kullanırız. Bu anlamda tercih edebileceğiniz onlarca çeşit pasta tabağı seti modeli bulabilirsiniz. İsterseniz tek tek olarak bir takım oluşturabilirsiniz. Ancak takım modelleriyle daha uyumlu bir sofra ortaya çıkarılabilir. Figürlü ve kırmızı renkli seçeneğiyle yılbaşı pasta tabağı, siyah pasta tabağı, renkli pasta tabağı gibi seçenekler dışında cam pasta tabakları, porselen pasta tabağı, kare pasta tabağı, ayaklı pasta tabağı modellerini de tercih edebilirsiniz. 

Pasta Tabağı Tasarımları

Tatlı tabağı olarak da bilinen pasta tabakların model çeşitliliği kadar tasarım çeşitliliği de vardır. Ürünler üzerinde retro desenler, figürler, çiçek desenleri, geleneksel motifler, gold işlemeli, iki tasarımlı tabaklar ve minimal desenli seçenekler de bulunabilir. Günlük kullanımlarda daha soft renkler ile bir sunum yapabilirken misafirlerini için cam materyalinden yapılan boncuk serisi tercih edilebilir. 

Pasta Tabağı Fiyatları

Her zevke göre bir seçeneğin olduğu pasta tabaklarında fiyatlarda bu tercihlere göre değişecektir. Materyal olarak cam, porselen gibi seçenekler daha sağlam olmaktadır. Sunum sayısına göre tabak sayısının artması da fiyatı etkiler. Takım seçeneklerinde tabak dışında çatal, kaşık, bıçak gibi ürünler de yer alabilmektedir. Bunlar haricinde tekli olarak da farklı renklerle bir takım oluşturulabilir. Ancak set olarak tercih etmek bu seçeneğe göre daha uygun pasta tabağı fiyatları ortaya çıkarmaktadır. 

Pasta Tabağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pasta servislerinde kullanılan tabaklar belki yemek takımları kadar sık kullanılmayabilir. Ancak bu ürünler aynı zamanda kahvaltı takımı olarak da tercih edilebilmektedir. Bu yüzden kullanım ihtiyacınıza ve sıklığınıza göre ürünlerde tercihinizi yapın. Pasta ile birlikte başka ürünlerin de servisi yapılacaksa büyük pasta servis tabağı tercih edilebilir. Sadece pastaların servis edileceği ürünler ise daha küçük ebatlarıyla kullanılabilir. 

  • Ürün tasarımlarında kimilerinde baskı teknolojileri kullanılabiliyor. Bu yüzden de temizlikleri yapıldığında baskılarının kolay kolay çıkmayacağı ürünleri tercih etmek gerekir.
  • Aynı şekilde temizlik işlemlerinde çizik oluşturmayacak kaliteli materyaller tercih edilmelidir.
  • Sıklıkla kullanılacak ürünler olacaksa 12’li, 6 kişilik pasta takımı olarak temin edilebilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR