₺690,00 KDV Dahil
₺1.040,00 KDV Dahil
₺400,00
₺490,00
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺500,00
₺650,00
₺420,00
₺490,00
₺750,00
₺999,00
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Farklı damak zevklerine hitap eden birbirinden lezzetli yemekleri, en güzel sunumlarla ikram etmek isteriz. Sunumluklar da göze hitap eden özelliğiyle soframızın bütünleştirici unsurlarıdır. Sadece ana öğün yemeklerimizin yanında değil, pasta, kurabiye, kahve, çay gibi ara öğün, atıştırmalık öğünlerimizde de sofranın şık bir düzende olmasını sağlar.

Servis Sunum Tabakları

İster kendiniz için olsun isterse en özel misafirleriniz için, lezzetli öğünlerinizi şık bir sofra düzeniyle sunuma hazır hale getirdiğinizde yemeğinizden daha da keyif alacaksınızdır. Sofrada yemek takımları düzeninde hasır supla ürünleriyle ya da meze tabağı, salata kasesi gibi ürünlerle şık bir ahenk sağlanır. Kullanmış olduğunuz porselen sunumluklar ile daha modern bir hava katabilir, bambu sunumluk ya da ahşap sunumluk ile daha spor bir tarzda düzeninizi sağlayabilirsiniz.  Öğün servislerinizde kullanacağınız servis sunum tabakları başka malzeme tercihleriyle de kullanılabilir. Daha çok sade ve modern seçenekleriyle tercih edilse de özel günleriniz için gümüş kaplama sunumluklar, gold sunumluklar veya mermer sunumluklar ile şık bir sunum sofrasını oluşturabilirsiniz. 

Servis Sunum Ürünleri ile Tarzınızı Yansıtın

Özenerek, saatlerce emek vererek uğraştığınız sofra düzeninde olmazsa olmaz ürünler vardır. Çelik servis seti veya zevkinize göre tercih edeceğiniz servis seti, yemek sunumlarında her öğün için ayrı çatal kaşık bıçak takımı seçenekleriyle çok daha iyi bir düzen sağlayacaktır. Küçük sunumluklar ile de sos veya meze tarzı ürünleri pay edip herkesin bu lezzetleri tatmasına olanak vereceksiniz. Sunumluk tabaklar da her lezzetinize ayrı bir düzen sağlayacak. Dileyenler tabaklarına buradan ilave edebilecektir. Servis sunum seti içerisinde yer alan meyve tabağı,tuzluk, meyvelik, şekerlik veya pasta sunumluk gibi ürünler ise ana öğünlerinizden sonra tercih edeceğiniz lezzetlere ait sunumluklardır.   Tazeliğini korumasını istediğiniz tatlı ürünlerinizi kurabiyelik, pasta fanusu ürünleriyle kolaylıkla sağlayacaksınız. Özel davetlerinizde yapacağınız tatlı ve tuzlu ürünlerinizi de misafirleriniz için iki katlı kurabiyelik, pasta tabağı, sunum tepsisi gibi ürünler de size yardımcı olacaktır. 

Servis Sunum Ürünlerinin Kullanım Alanları Nelerdir? 

Servis sunumlar her öğünde kullanılabilir. Kimi öğünlere özel servis sunumluklar da vardır.  Günün ilk öğünü kahvaltı için kahvaltılık sunumlar özel içeriklere sahiptir. Bu öğünde görebileceğimiz iki katlı sunumluk, tepsili kahvaltılık gibi ürünler sunum aşamasında tercih edilebilir. Kahvaltı tabakları, sosluk, ekmeklik, çay bardakları gibi ürünler de bunlara uygun olarak tercih edilebilir. Dikdörtgen sunum tabağı, bölmeli kahvaltılık gibi modelleri CiciZüccaciye sitesinden inceleyebilir, kahvaltı sofranızı en güzel modellerle oluşturabilirsiniz.  Gün içerisinde ister ara öğünlerimizde ister akşam yemeklerinden sonra kahve veya çay gibi içecekleri tercih de ederiz. Sevdiklerimizle sohbet ederken, film izlerken bizlere eşlik eden bu içecekleri kahve yanı sunumluklar ile şık bir şekilde ikram edebiliriz. Kahve yanı sunum tabağı ile kahvemize ortak olacak lezzetler için de kullanılabilir.  Evleriniz yeni kuracaklar için ise sunum çeyiz seti modelleri tercih edilebilir. CiciZüccaciye’de bu alanda 2 Katlı Etajer, Siyah Mermer Ayaklı Sunum, Lux Tepsi, 13 parça tepsili kahvaltılık gibi modeller incelenebilir. Birbirinden şık sunumluklar için cam sunum seti ya da porselen, ahşap, bakır sunumluklar da zevke göre tercih edilebilir. 

Sunumda Fark Yaratan En Şık Tepsi Çeşitleri

Sunumluklarınızda bir de sunum tepsisi modelleriyle kolay sunumlar hazırlayabilirsiniz. Aynalı, cam, gümüş ya da mermer gibi malzemelerle gördüğüm tepsi çeşitleri CiciZüccaciye’de en uygun avantajlarla yer alıyor. Zevkinize uygun olarak cam sunum tepsisi, gümüş sunum tepsisi ya da aynalı sunum tepsisi modellerini inceleyebilirsiniz. Sunum tepsilerinde tutma kısımları da ister değişik motiflerde isterseniz daha düz bir materyalle tercih edilebilir. Kahve, çay, tatlı gibi sunumlarda bize yardımcı olacak tepsiler yemek, tatlı tabakları ve kahve fincanlarıyla uyumlu olarak sofradaki yerini alabilir. 

Kullanışlı ve Uygun Fiyatlı Tepsi Modelleri

Yemeklerimizi ve ara öğünleri sofraya taşırken, lezzetli atıştırmalıklarımızı misafirlere ikram ederken kullandığımız sunum tepsileri, kullanışlı bir yapıda olmasıyla bizlere yardımcı olan ürünlerdendir. Kullanışlı ve uygun seçenekler ile birlikte lux tarzda da gold, cam veya mermer sunum tepsisi gibi modellere de sahiptir.  Her sofra zevkine uygun olarak kullanışlı, dayanıklı ve en ucuz sunum tepsileri modellerini CiciZüccaciye sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Servis ve Sunum Ürünlerini Seçerken Neye Dikkat Edilmeli

Servis sunumluklar tercih edilirken ürünün malzeme kalitesi, uzun kullanım için uygun olması, sofra düzenine uygun olması gerekir. Ürünlerin makinede yıkama uygunluğuna da mutlaka dikkat etmelisiniz. 

Sofra, Servis ve Sunum Ürünlerinin Fiyatları

Seçeceğiniz ürünler veya setler farklı malzemelerden olduğundan sunumluk fiyatları da farklı olacaktır. En ucuz sunumluklar için CiciZüccaciye kategorilerine göz atabilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR