Sofralarımızda içecek ikramlarımız için kullandığımız sürahiler, çok farklı form ve renkleriyle soframızda şıklığı yakalayacağımız ürünlerden biridir. Sağlık açısından en çok tercih edilen modellerden olan cam sürahi ise birbirinden farklı su takımı içerikleriyle birlikte temin edilerek kullanılabilmektedir. CiciZüccaciye, sizlere sunmuş olduğu cam sürahi modelleri ile her sofrada şıklığınıza kalitesi ve avantajlarıyla değer katıyor. En avantajlı sürahi fiyatları ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda şıklığınızı yakalayabilmek için sizin için seçtiğimiz modellerimize göz atabilirsiniz. 

Sunum Trendlerini Yansıtan Sürahi Modelleri

Evlerimizde sadece mutfakla kalmayıp bahçe ve yatak odası gibi alanlarda, iş yerlerimizde ve işletmelerimizde sofralardan eksik etmediğimiz sürahilerin model çeşitliliği kullanım ve materyal farklılığına göre değişir. Sürahi çeşitleri arasında en çok gördüğümüz modeller cam sürahiler olmaktadır. Bunları ince veya kalın formlarda tercih edebiliriz. Bazı modellerinde cam üzerinde motif işlemeleri de bulunur. Daha çok sıcak içeceklerimiz için tercih ettiğimiz porselen sürahi modelleri de vardır. İhtiyaç duyulan kapasite doğrultusunda birbirinden şık ve kullanışlı modellere sahiptir. Paslanmaz ve sağlıklı formuyla gittiğimiz her yere kolaylıkla taşıyabileceğimiz çelik sürahi modelleri de sıcak ve soğuk içeceklerimizi sağlıklı bir şekilde muhafaza etmektedir. Son zamanların en trend sürahi modellerinden olan filtreli sürahi ise değişen filtre başlığı sayesinde içtiğiniz suyun kalitesini artıran bir sisteme sahiptir. 

Sürahi Çeşitleri ile Masalarınızı Şenlendirin

Evlerimizde ya da işletmelerimizde ağırladığımız misafirlerimiz için en iyisini isteriz. Yemeklerimize kattığımız lezzete gösterdiğimiz özeni aynı şekilde sofra ürünleri için de göstermekteyiz. Sohbeti güzelleştiren lezzetler olduğu gibi sofrayı güzelleştiren de sunumluklar olmaktadır. Hazırladığımız sıcak ya da soğuk içecekler için birbirinden güzel formlarda bulunan ikramlıklardan olan sürahiler de bu anlamda kullanılmaktadır. Cam, porselen, çelik gibi farklı materyallerde temin edebildiğimiz çok farklı sürahi modelleri bulunur. Cam modeller içerisinde üzerine motif işleme seçenekleri bulunabilir. Ayrıca değişik renklerle de cam sürahileri tercih edilebilir. Porselen modellerde ise birbirinden renkli motifler, desenler ve kulp seçenekleriyle çok zarif bir tercih yapılmaktadır. Çelik modelleri ise daha çok piknik, kamp gibi gezilerimizde sofralarımızda tercih edebiliriz. 

Kendinizi Özel Hissettirecek Sürahi Özellikleri

Sürahi takımı seçeneklerinde kulplu veya kulpsuz olarak modeller bulunmaktadır. Bizlerin daha çok kulplu modelleriyle gördüğümüz sürahi modellerinde artık karaf sürahi olarak bilinen kulpsuz modeller tercih edilebilmektedir. Bunları da aynı şekilde su sürahisi ya da başucu sürahisi olarak kullanabilirsiniz. Bu modellerde de ister kapaksız ister kapaklı cam sürahi modellerini tercih edebilirsiniz. Sürahileri ister tekli olarak ister su seti olarak tercih edebilirsiniz. Daha modern formlarda görebileceğiniz karaf sürahi modelleri için CiciZüccaciye’nin geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. 

Sürahi Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Su takımı seti ya da sürahi tercihlerinizde kullanım ihtiyacınıza göre bir tercihte bulunmalısınız. Eğer evde geniş bir sofra düzeni oluşturacaksanız 12 kişilik su takımı veya 18 parça su takımı gibi modelleri tercih etmelisiniz. Daha küçük gruplar için ise 5 parça su takımı veya 7 parça su takımı tercihlerinde bulunabilir. Bunların haricinde ise soğuk içecek ikramlarınız için cam veya çelik modeller, sıcak içecekler için ise porselen modelleri kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin temizlikleri, makinede ve elde yıkama uygunlukları doğrultusunda yapılmalıdır. Su takımı fiyatları tekli alışverişlere göre farklılık gösterse de aslında alışverişinizde dikkat etmeniz gereken bir nokta da budur. Tam bir uyum sağlamak isterseniz bu seçenek daha çok işinize yarayacaktır. 

Sürahi Fiyatları

Birbirinden farklı sürahi veya su takımı modeli bulunur. Kapaklı-kapaksız, kulplu ve kulpsuz seçenekleri dışında çok farklı materyallere de sahip olan sürahi ve su takımı modelleri için bunlar göz önüne alınarak bir fiyat belirlenebilir. Cam, porselen ve çelik sürahi takımı fiyatları, diğer materyallere göre daha fazla olabilmektedir. Bu durum kullanılan materyalin sağlıklı ve kaliteli olmasından dolayıdır. Aynı şekilde su takımı 12 kişilik ya da 18 parça gibi farklı içeriklerle de fiyat anlamında ayrılabilmektedir. 

Uygun Fiyatlı Sürahi Modelleri Cicizüccaciye’de!

Sofralarınızda ve ihtiyacınız olan her alanda aradığınız en ucuz sürahi ve karaf modelleri için CiciZüccaciye’deki modelleri inceleyebilirsiniz. Kategori içerisinde modern su takımları ya da ihtiyacınız olan küçük sürahi, şişe sürahi, karaf modellerine hangi model ve materyal olarak tercih ediyorsanız, çeşitli avantajlarla sahip olabilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR