1

Tatlılar, her kültürde farklı lezzetlerle tercih edilebilir. Tarih olarak oldukça uzun bir geçmişe sahiplerdir. Zamanla sunumlarıyla da sofraların vazgeçilmezi olmuştur. Günümüzde de aile yemeklerimiz ya da davetlerde olsun son servislerde en sevdiğimiz tatlılara yer veririz. Sunum olarak tatlı bardakları da her tatlı için farklı bir tasarımda tercih edilebilir. Tatlı sunum bardakları arasında son zamanların en sevilen tatlısı olan magnolia için derin veya ayaklı cup seçenekler rağbet görmektedir. Magnolia bardakları ve tatlı kupları için Cicizüccaciye’nin en özel tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Tatlı Bardağı Modelleri

Farklı malzemelerle yapılan tatlı çeşitlerinde sütlü, şerbetli ya da hamur işi ağırlık seçenekler vardır. Bunların hazırlanıp aktarıldığı kaplar, tatlının türüne göre farklı olabilir. Kekler için daha geniş ve derin kaplar lazım olurken, puding, sufle, cupcake gibi tatlılarda tekli kaplar tercih edilebilir. Tatlı kupa bardak modelleri tatlıların sunumunu şık hale getiren ürünlerdir. Özellikle sütlü tatlılarda tekli sunumlar için birbirinden şık ayaklı tatlı kupları bulunur. Cam, ve seramik olan materyallerle daha çok tercih edilirler. İhtiyaç duyulan sayıya bağlı olarak da 6 lı cam kase, 6 lı cam cup, 6 lı black cup, 4 lü paşabahçe tatlı kasesi gibi marka veya sayı bazlı olarak seçenekleri mevcuttur. 

Farklı Tasarımlara Sahip Magnolia Bardakları

Sütlü tatlılar arasında en sevilen tatlardan biri olan magnolia için birbirinden farklı tasarımlarda magnolia bardak modelleri vardır. Ayaklı magnolia bardağı gibi bunun ayaksız veya kulpsuz olan çeşitleri de bulunur. Cam magnolia bardağı olarak flüt bardak, renkli cup, ayaklı cam cup, kristal cup gibi seçenekler vardır. Ancak tatlı kupaları olarak kullanılan herhangi bir modeli de magnolia için tercih edebilirsiniz. Bu modeller arasında renk tercihleri de tamamen sizin tercihinize kalmıştır. İstenilen renklerle ürünleri bulabilirsiniz. Ayaklı modellerinde altın renk kaplama veya gümüş renk kaplama seçenekleri gibi klasik modeller dışında daha spor ve modern seçenekleri de seçebilirsiniz.

Modern Tatlı Sunumları

Sunumluklar sadece meyve veya kahvaltılık seçenekleri için değil tatlılarda da tercih edilebilir. Özellikle kek ve kurabiye gibi seçenekleri bunlarda çok daha rahat kullanabilirsiniz. Farklı sunumluk çeşitlerinde de dilediğiniz tatlılara yer verebilirsiniz. Ayaklı cam sunum ürünleri üzerinde cam cup veya hazır kaplarda sunulan muffin, cupcake veya magnolia, sufle gibi tatlı kup modelleri de kullanabilirsiniz. Modern tatlı sunumları içerisinde elbette sadece tatlı bardak modelleri değil onlarla birlikte tercih edilen altlık ürünleri de şıklık katmaktadır. 6 lı ayaklı tatlı bardağı gibi set modelleri içerisinde kimi markalar tarafından altlık seçenekleri de sunulmaktadır. 

Derin Kaselerde Tatlı Lezzeti

Farklı içeriklerde katman katman hazırlanan bazı tatlılarda derin kaselere ihtiyaç duyulur. Bunları genelde kup bardakta tatlılar olarak nitelendirebiliriz. Magnolia sunum bardakları için de böyle bir ihtiyaç vardır. İsteğe göre en alt katmanda bisküvi parçaları, üstüne krema ve hemen üstünde de çeşitli meyvelerden yapılan soslar ile birlikte tercih edilir. Burada tercih tamamen yine size aittir. İster flüt bardak isterseniz de geniş magnolia kupaları ile tatlılarınızı servis edebilirsiniz.

Magnolia Bardağı Fiyatları

Tatlı sunumlarınızda tercihinize sunulan oldukça farklı ürün modelleri vardır. Kimi modelleri tekli seçeneklerde tercih ederek kendiniz bir set oluşturabilirsiniz. Ya da halihazırda sunulan set seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Her model için farklı bir materyal ve tasarımdan söz edilebilir. Her zevke göre bir seçenek bulmak kolaydır. Tatlı bardağı fiyatları da tüm bu farklılıklar neticesinde farklı olabilmektedir. Magnolia bardağı 6 lı veya magnolia bardağı 12 li gibi sayı ihtiyacına göre de farklı seçenekleri vardır. Tatlı veya magnolia bardak fiyatları ile en hoş magnolia bardağı modellerini incelemek için Cicizüccaciye’nin kategorilerine göz atabilirsiniz. 

Tatlı bardağı satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Tatlı bardağı tercihlerinize dikkat etmeniz gereken nokta hangi tatlı türlerine göre bir ürün alacağınızdır. Sütlü, hamur veya şerbetli tatlılar için çok farklı yapım yöntemleri olduğundan buradaki ürünlerde değişiklik gösterebilir. Tatlınızı fırında tekli kupalarda yapacaksanız ısıya dayanıklı modelleri tercih etmelisiniz. Ancak malzemeyi hazırladıktan sonra kuplara döküp bekletecekseniz her türlü materyali seçebilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR