ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Tavalar

Yemeklerimizi pişirirken tercih ettiğimiz mutfak gereçleri, her yemeğe göre farklı olabilir. Kimi yemeklerin yapım aşamasında geniş ve derin tencereler olurken, ızgara, kahvaltılık lezzetler veya bazı et yemekleri için tavalara ihtiyaç duyulabilmektedir. Bir yemeğin lezzetini oluşturan her ne kadar doğru malzemelerin birleşimi olarak kabul edilse de doğru mutfak ürünüyle yemeklerin yapılması da lezzetine katkı sunmaktadır. Mutfağınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz en kaliteli ve özel tasarımlardaki tava çeşitleri için CiciZüccaciye’nin kategorilerine hemen şimdi göz atmalısınız. Lezzetli yemeklerinizi CiciZüccaciye kalitesiyle çok daha sağlıklı şekilde yapabileceksiniz. 

Tava Modelleri ve Özellikleri

Mutfaklarımızda yer alan her ürün artık gelişen teknoloji sayesinde daha da kaliteli bir hale büründü. Her yemeğin pişirilmesinde tercih edilen ürün farklı olduğu gibi ürün malzemeleri de farklı olabilmektedir. Tava ürünleri de çok farklı malzemelerle üretilebilir. Buradaki ürün çeşitliliği ise her yemek için ayrı bir malzemenin gerekli olmasıdır. Tava modelleri arasında granit tava, çelik tava, teflon tavalar, sac tavalar, wok tavalar, döküm tavalar, seramik veya çelik tavalar bulunur. Bunlar malzemelerine göre sınıflandırılmıştır. Her üründe yapılacak yemek farklı olabilir. Bunları da krep tava, pankek tava, ızgara tava, balık tavaları krep tavaları ve ızgara tavaları olarak görebiliriz. Pişirilecek ürünlerin daha lezzetli ve sağlıklı yenmesi için bu farklılığa ihtiyaç duyulur. Her mutfakta mutlaka bulunması gereken tavalar için tercihinizi tava seti olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle her ihtiyacınız için gereken tavaya sahip olabilirsiniz. Setler içerisinde kapaklı tavalar ile birlikte tencere modelleri de yer alabilmektedir. Bu tamamen sizin ihtiyacınıza kalan bir set tercihi olabilir. Eğer ihtiyacınız varsa setinizi tava, tencere ve sahan seti gibi ürünlerle de oluşturabilirsiniz. 

En Sağlıklı Tava Çeşitleri

Yemeklerin pişirildiği yüzeyler, onların lezzeti kadar sağlıklı olmasına da etki eder. Sıcağa dayanıklı, yapışma yapmaz ve insan sağlığına zararlı maddelerin olmaması, kullanıcılara lezzeti ve sağlığı aynı anda sunar. Bu durum tavalar için de geçerlidir. Çok sevdiğimiz lezzetleri yaparken kimi zaman tavalara ihtiyaç duyuyoruz. Ancak ucuz değil kaliteden yana bir tercih yapmanız bu aşamada çok önemlidir. İnsan sağlığına zararlı ürünler barındırmayan ve lezzetli yemeklerinizi en doğal şekilde pişirmenize yardımcı olan tavalar, döküm tava, seramik tavalar, çelik wok tava ve camdan tavalar olmaktadır. 

Tava Fiyatları

Belirtilen tava modelleri içerisinde en çok tavsiye edilenler elbette en sağlıklı tava çeşitleri olmaktadır. Bu kriterlerden dolayı tava fiyatları da farklı rakamlara sahip olabilir. Tasarımları noktasında dilediğiniz ürünü tercih etmek isteyebilirsiniz. Ancak sağlığınız açısından sağlık tava ürünleri en doğru tercih olacaktır. Sahan tavalar ile wok tavalar farklı lezzetler için tercih edileceğinden bu farklı modeller arasında da fiyat farklılıkları olur. Genelinde durumu özetleyecek olursak tava modelleri içerisinde farklı tasarımlar ile birlikte ürünlerin materyali en büyük fiyat belirleyicisi olmaktadır. Tekli tava tercihleriniz kadar tencere seti modelleri de tercih edilebilmektedir. 

Tava Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her üründe olduğu gibi tava tercihlerinizde öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Eğer ızgara yemeklerinizi yapacağınız bir ihtiyaç varsa döküm ızgara tavalar ya da seramik tavalar tercih edilebilir. Ancak omlet, kızartma gibi lezzetler için sahanlar kullanılabilir. Her üründe dikkat etmeniz gereken en önemli özellik ise sağlığa zararlı ürünler olmamasıdır. Fazla katmanlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca 20 cm tava ve 32 cm tava arasında da farklı ebatlarda tavalar bulunur. Bu tercihlerinizi de ihtiyaçlarınız dahilinde yapabilirsiniz.

Sağlıklı ve Şık Tava Ürünleri CiciZüccaciye’de!

Mutfak, banyo ve ev tekstiline dair aradığınız her şeyi bulabildiğiniz CiciZüccaciye’de tava ihtiyaçlarınız da en şık modeller ve avantajlı fiyatlarla bulunmaktadır. Web sayfası üzerinden inceleyeceğiniz ürünleri satın almak için siteye üyeliğinizi tamamlayarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. En beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek güvenli ödeme seçeneklerinden biri seçin. Oluşturduğunuz siparişleri siteden takip edebilir, sorularınızı canlı destek ile bizlere iletebilirsiniz. Sağlıklı ve şık tava ürünlerinde avantajları kaçırmamak için e-posta bültenimize de kaydolabilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR