₺4.900,00 KDV Dahil
₺5.900,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.400,00 KDV Dahil
₺4.900,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.400,00 KDV Dahil
₺4.900,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.900,00 KDV Dahil
₺5.900,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺9.400,00 KDV Dahil
₺12.750,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.400,00
₺4.900,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.900,00
₺4.900,00
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.800,00
₺9.500,00
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.000,00
₺7.900,00
%49 İndirim
%49İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.000,00 KDV Dahil
₺6.250,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Sohbetlerimize eşlik eden lezzetli yemeklerimizi en şık sunumlar ile sunmak ise hoş anılar olarak hafızamızda yer edinir. Yapılan sohbetler lezzetli yemeklerimiz kadar hoş bir sunum ile de güzelleşmektedir.

Günün hangi öğününde olursa olsun yemek takımı, günlük yemek takımı ya da kahvaltı setleri ile sofralarımızda lezzeti şıklıkla buluşturabilirsiniz.

Yemek Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Yemek takımı çeşitleri arasında her öğün için farklı ürün içerikleri yer alabilir. Misafir yemek takımı modellerinde her öğün sunumu için ayrı çatal, kaşık, tabak gibi seçenekler bulunur. 

Kahvaltı öğününüzde ise bambu, porselen veya cam seçeneklerinde kahvaltı takımları ile şirin bir sofra oluşturabilirsiniz. Günlük olarak tercih edeceğiniz tarzda olan günlük yemek takımı modelleri de parça sayısı ve kişi sayısı olarak farklı seçeneklere sahiptir. 

24 parça yemek takımı içeriği 6 kişilik yemek takımı tercih seçenekleriniz için ideal olabilir. Bu tercihler, tamamen sizlerin ihtiyacına göre ürün içeriği farklılıklarına sahiptir. 

Kalabalık yemek masanızda 12 kişilik yemek takımı seçenekleriyle sofra düzeninizi eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz. Ancak daha küçük bir topluluk ya da aile sofraları için 6 kişilik yemek takımları işinizi çok rahat görecektir. 

Özel günlerde veya dost, aile toplantılarınızda ağırlayacağınız kişi sayısı fazla olacaksa 48 parça yemek takımı, 18 parça yemek takımı modelleri de ihtiyacınızı karşılayacak seçeneklerdir. 

Kullanacağınız alan doğrultusunda da farklı seçeneklerde yemek takımları tercih edilebilir. Balkon, bahçe veya salon yemek masası takımı modelleri de bu alanlarda tercih edilir.

Yemek Takımı Fiyatları

Evinizde kullanacağınız güzel ve özel yemek takımı modellerine aynı şıklık ve kullanış rahatlığındaki yemek masaları eşlik edebilir.

En ucuz yemek takımları ile birlikte yemek masası takımı fiyatları ve kalitesinde de öncü bir adres olan CiciZüccaciye online alışveriş avantajlarından en ayrıcalıklı şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

Günün ilk öğününde 6 kişilik kahvaltı takımı en ucuz ve kaliteli model seçenekleriyle sitemizde incelenebilir.

Ara ve ana öğün tercihlerinizde de yemek takımı 12 kişilik ve 6 kişilik gibi daha minimal tercihlerinize karşılık verebilmektedir.

CiciZüccaciye’de yemek takımı dizaynlarınızı avantajlı fiyat ve ücretsiz kargo seçenekleriyle ayrıcalıklı olarak tamamlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan türlü modellere yemek takımı veya kahvaltı takımı kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Yemek Takımı Modelleri 

Sofralarınızda şıklığı yakalayacağınız yemek takımı modelleri sadece sayı olarak değil farklı malzeme olarak da tercihe sunulmaktadır. 

Öğünler için farklı renk ve şekillerde modeller tercih edilebilir. Örnek olarak, kahvaltı takımı tercihlerinizde renkli yemek takımı veya sadelik arayanlar için beyaz modeller seçilebilir. 

Ana öğün yemeklerinizde veya ağırlayacağınız misafirleriniz için yuvarlak veya kare yemek takımı modeller seçilebilir. Renk tercihlerinizde beyaz yemek takımı veya siyah yemek takımı ile birlikte gold yemek takımı modellerinde çeşitli motifler içeren ürünler de zevkinize göre tercih edilebilmektedir. Ayrıca yemek takımları isterseniz cam veya porselen yemek takımı seçeneği olarak da seçilebilir.

Yeni bir ev kuracak veya evlilik hazırlığında olanların da spor veya modern yemek takımı tercihlerinde kalite ve uygun fiyat öncelikleri olmaktadır. CiciZüccaciye’de birbirinden şık ve kullanışlı olan günlük yemek takımları dilerseniz özel günlerinizde de sofralarınızda kullanılabilir. Ayrıca yemek takımı çeyiz seti önerileri de ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Sofralarınızı  Taçlandıracak Yemek Takımları

Sofralarımızda lezzette aradığımız keyfi aynı şekilde kullandığımız ürünlerde de arayabiliriz.

Özenle ve büyük emeklerle hazırladığınız lezzetli yemekleri, şıklıkla sofralarınıza taşıyacağınız yemek takımları, birçok avantajı da beraberinde getirir. Takım olarak tercih edeceğiniz modeller daha ahenkli ve şık bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Çorba kasesi, ana öğün tabağı ya da çatal, kaşık ve bıçak gibi ürünlerin birbirinden farklı olduğu sofralarda estetik görüntü açısından bir ahenk elde edilemez.

Hem oda dekorasyonuna uygun olarak da tercih edilebilecek farklı renk ve şekillerdeki takımlar, evinizle bir bütün haline gelecektir.

Yemek Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yemek seti oluştururken belirlenmesi gereken en önemli durum, kaç kişilik bir takım ve ürün çeşidi ihtiyacınız olduğudur.

Kullanılacağı öğünle birlikte ise porselen, cam, seramik gibi malzeme tercihleri yapılabilir. Porselen modeller en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller ile uyumlu yağdanlık seçimi yapılması da önemlidir.

Ayrıca bazı malzemeler makinede yıkanmaya uygun olmayabilir. Bambu veya seramik gibi modeller buna örnek gösterilebilir.

Cam malzemelerde çizikler oluşabileceğinden dolayı bu durum da dikkate alınmalıdır. Bu tarz malzemeler elde yıkanmalı ve çizebilecek bir yapıda olmayan temizleme ürünleri ile temizlenmelidir. Yemek takımı fiyatları olarak uygun bir fiyat aralığımız olabilir ancak eğer uzun bir kullanım istiyorsanız dayanıklı ve kaliteli malzemeleri tercih etmenizi öneririz. Böylelikle ileriye dönük olarak da ekstra masrafların önüne geçmiş olacaksınız.

Yemek Takımlarının Bakımı ve Temizliği

Farklı malzemelere sahip takımlar, farklı bir temizlik ve bakım da isteyebilir.

Bambu tarzdaki kahvaltı takımlarında kesinlikle deterjan tarzı içerikler kullanılmamalıdır. Cam, seramik gibi malzemelerde temizleme süngerleri çizici bir yapıda olmamalıdır.

Bazı modeller her ne kadar makinede yıkamaya uygun olsa da üzerlerinde yüksek basınç ve sıcaklığa dayanamayacak motif ve desenlere sahip olabilir. Bu tarz ürünlerin de temizliği elde yapılmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR