₺8.500,00 KDV Dahil
₺9.400,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺9.400,00 KDV Dahil
₺12.750,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.800,00
₺9.500,00
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.000,00
₺7.900,00
%49 İndirim
%49İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.000,00 KDV Dahil
₺6.250,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Kalabalık sofraları hazırlarken lezzetler kadar sofra düzeniniz de önemlidir. Lezzetlere gösterdiğiniz özeni, sofranızdaki yemek takımları ve sofra aksesuarları için de göstermek istersiniz. Özellikle misafirlerinizi ağırlayacaksanız sofra düzeniniz her zamankinden daha fazla önem kazanır. Günlük olarak tercih ettiğiniz takımlardan çok daha şık, göze hitap eden bir model kullanmak istersiniz. Cicizüccaciye’de bu anlamda yemek takımlarınızı istediğiniz kapasiteyle bulabilirsiniz. Kalabalık sofralarınız için 12 kişilik yemek takımları her zevke ve bütçeye göre bulunabilir. 

12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Yemek takımlarında modeller daha çok kullanılan materyal, tarzı ve rengiyle belirtilir. Klasik, sportif, günlük gibi modelleri görebilirsiniz. Cam, seramik ve porselen yemek takımları 12 kişilik olarak kalabalık sofralar için bulunabilir. Porselen tarzda takımlar, rengi ve tasarımı çok daha iyi yansıtabilen bir formda olurlar. Seramik olanlar ise yine kendi arasında kalitesine göre değişebilir. Genel olarak porselenlere göre daha az maliyetlidir. Ancak porselen gibi günlük veya özel günler için apayrı modelleri sunar. 12 kişilik yemek takımı gold, beyaz, mavi ve daha birçok rengiyle bulunur. Aynı zamanda da renkler üzerinde türlü işlemeler de yer alabilir. 12 kişilik yemek takımı günlük modellerini ise daha sade tarzlarıyla bulabilirsiniz. Ayrıca 12 kişilik yemek takımı çeyiz seti de yeni evlenecek kişiler için aradıkları şıklık ile çok fazla seçeneğe sahiptir. 

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları

Yemek takımlarında kişi sayısı 4,8,12 gibi belirtilebilir. Ancak burada parça sayısı değişiklik gösterebilir. Kimi markalar kişi sayısı başına çorba kasesi, ara ve ana yemek tabakları, bardaklar, çatal bıçak ve kaşıkları ekler. Artı olarak salata tabakları, su ve meşrubat bardağı, sosluklar, sürahi, suplalar vb. ürünleri de ekleyebilir. Bu da takımlardaki parça sayısında değişiklik gösterebilir. 12 kişilik yemek takımları fiyatları için belirleyici olan da hem parça sayısı hem de ürünlerin materyal özellikleridir. Eğer daha uzun ömürlü olarak kullanmak isterseniz porselen modeller çok iyi tercih olur. Ancak seramik, cam veya porselen fark etmeksizin, ürünlerin temizliğinde markanın tavsiye ettiği talimatları gözardı etmemelisiniz. 

12 Kişilik Yemek Takımı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yukarıda da bahsedildiği gibi her yemek takımı aynı parça sayısında olmayabilir. 4 kişilik veya 12 kişilik ya da hangisi olursa olsun, ana ürünler dışında çeşitli aksesuarlar ve çeşitli sunum ürünlerini de barındırabilir. Bu yüzden 12 kişilik yemek takımı seti alırken şunları dikkate almalısınız;

  • İhtiyacınız olan parça sayısını belirleyerek bu doğrultuda yemek takımınızı seçmelisiniz. Takım seti içerisinde ihtiyacınız olmayan veya varolan ürünleri almanız fazladan yer kaplar.
  • Sofra düzeninizle uyumlu olmasına özen gösterin. Kimileri anlık moda akımlarından tercih yapıp sonrasında pişman olabilir. Ancak modası hiçbir zaman geçmeyen ve neredeyse tüm sofralarda rahatlıkla düzen oluşturabileceğiniz modeller vardır. 
  • Takım içerisinde her parçanın şıklığı kadar işlevsel ve pratik olmasına da özen gösterin. Değişik şekildeki bardaklar, çatallar, şıklıktan çok zahmet verebilir. Bunlarda doğru seçimler yapın. 
  • Masanızda düzeni sağlayabileceğiniz ebatlarda olmalarına da dikkat edin. 

12 Kişilik Yemek Takımı Kaç Parça Olmalı?

Bu tamamen markanın sunduğu imkanlara göre değişir. Genel anlamda minimum parça sayısı 56 olabilir. Ancak daha da geniş imkanlara sahip olanlar vardır. Bunların için de aksesuar, sunum parçaları vb. ürünler de bulunabilir. Bu anlamda 12 kişilik yemek takımı 83 parça ve 60 parça olarak da bulunabilmektedir. İçerisinde baharatlık, sosluk, kürdanlık, hatta dekorasyona yönelik şamdan gibi şık parçaların da olduğu seçenekler bulunabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR