₺4.400,00 KDV Dahil
₺5.600,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.400,00 KDV Dahil
₺5.799,00 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.900,00 KDV Dahil
₺5.900,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.900,00
₺5.900,00
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.400,00
₺4.900,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.000,00
₺3.900,00
%49 İndirim
%49İndirim
₺2.000,00
₺3.500,00
%43 İndirim
%43İndirim
1

Kültürümüzde çok önemli bir yeri olan misafir ağırlamak, lezzetli ancak bir o kadar da şık sofralar ile daha da ihtişamlı hale gelebilir. Sofrayı göze hitap edecek şekilde hazırlamak en az yemeklerde kullandığınız uyumlu baharatlar, doğru tuz oranı kadar önemlidir. Ancak şık bir sofra her zaman misafirler için de kurulmaz. Kendiniz için de ara ve ana öğünlerinizde sofranızı şık hale getirerek keyifli bir şekilde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Yemek takımları, ihtiyaç duyduğunuz sayıları ile oluşturulmuştur. En az 4 kişilik ile başlayan modellerde 6 kişilik yemek takımı, 8 kişilik ve 12 kişilik gibi çeşitler de mevcuttur. 12 ve üstü olan sayılar daha çok özel günlerde tercih edilirken 4 ve 6 kişilik olanlar günlük kullanıma da uygundur. Üstelik her birinde gündelik, klasik, spor, desenli, sade ve istenen renk tasarımlar bulunabilir. Cicizüccaciye’de istediğiniz 6 kişilik yemek takımı modelleri yer alır. 

En İyi 6 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Model konusunda 6 kişilik olarak oluşturulan yemek takımlarında, materyal bakımından bir çeşitlilik vardır. Fiyatları bakımından en önemli ayırt edici özellik olarak bunu sayabiliriz. Porselen, cam, seramik en fazla tercih edilen materyallerdir. Kullanıcılar bu aşamada almış oldukları markanın temizleme önerilerini dikkate alarak ürünlerini yıkamalıdır. Uzun ömürlü kullanımları ancak böyle mümkün olur. 

Ürünlerin materyali dışında model çeşitliliği, ürünler üzerinde kullanılan desen, motif, renk olarak da belirlenebilir. Klasik modeli yansıtan tasarımlar genelde gold işlemeler, yaldızlı ürünler, saf beyaz renk kullanımı olabilir. Ancak daha çok sportif veya hareketli bir tarz istiyorsanız 6 kişilik yemek takımı desenli olarak da sizlere çok fazla seçenek sunar. Desen anlamında; geometrik desenler, etnik desenler, doğa desenleri, çizgiler vardır. 

Ancak sofra düzeniniz için desenli eşyalar düşünüyorsanız yemek takımınızı sade renkleriyle tercih edebilirsiniz. 6 kişilik yemek takımı sade seçeneklerinde parlak ve mat renkleri sunar. Sıcak ve soğuk renkler, bunların da farklı ton renklerinin her birini bulabilirsiniz. 

6 Kişilik Yemek Takımı Özellikleri

Yemek takımlarının özellikleri, üretilmiş oldukları materyale göre değişebilir. Yukarıda da belirtildiği gibi, seramik, cam veya porselenden üretilen yemek takımlarını daha çok görüyoruz. Bunları tek tek alacak olursak seramik 6 kişilik yemek takımı ve porselen yemek takımları, daha dayanıklı olarak bilinir. Bu da zaten fiyatlarında da kendini belli eder. Bunlar üzerinde birbirinden farklı desenlerle tasarımlar oluşturulabilir. Seramik olanlar porselen materyaline göre daha az maliyetli olabilir. Daha da parlak görünüm verir. Ancak her marka materyallerinde farklı üretim yöntemlerini kullanabilir. Bu yüzden sağlamlıklarını devam ettirebilmek için markanın önerdiği elde yıkama-makinede yıkama tavsiyelerini uygulayın. 

6 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları

Kendiniz için ya da misafirleriniz için fark etmeksizin almak istediğiniz 6 kişilik yemek takımlarını, her bütçeye uygun olarak bulabilirsiniz. Uzun ömürlü, modası asla eskimeyecek veya trend olan her türlü modeli Cicizüccaciye’den talep edebilirsiniz. Aynı zamanda yemek takımlarınız için farklı modelleriyle kullanmak isteyeceğiniz çatal kaşık bıçak takımı modellerini de sipariş verebilirsiniz. Sitede ilgili kategoride çok fazla 6 kişilik çatal bıçak takımı ürünü mevcuttur. Ürünlerinizi online alışverişe özel avantajlar ile kredi kartına taksit imkanlarıyla alabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR