ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk & Bebek Yemek Takımları

Evlerimizin minik üyeleri, katı gıdaya başladıkları süreyle birlikte sadece onlara ait olan yemek takımlarına ihtiyaç duyabiliriz. Daha küçük boyutlarda ve kaliteli materyaller ile üretilen bebek yemek takımı ürünleri hem çocukların ilgisini çekmekte hem de bizlere sunum için pratik bir alan yaratmaktadır. Çocuğunuz için en kaliteli model seçeneklerine CiciZüccaciye’den ulaşabilirsiniz.

Mama Seti Model ve Özellikleri

Çocuk ve bebekler için oluşturulan yemek setleri, hem ebeveynlere pratiklik sağlar hem de çocukların kendi kendilerine yemek yiyebilme alışkanlıklarını geliştirir. Katı gıdaya geçiş zamanı ebeveynlerin en çok zorluk yaşadığı dönemlerden biridir. Bu dönemde sadece bebeğe verilecek öğün içerikleri değil, mama seti de dikkate alınan bir unsurdur. Çünkü bu dönemde çocuklar her şeyi ağzına götürme eğiliminde olabiliyor. Mama setleri de bu anlamda sağlıksız bir malzeme içeriği kullanılmadan yapılıyor. Özellikle eğlenceli tabaklar ve kaşık, çatallar sayesinde çocuklar öğün saatlerine daha ilgili olabiliyor. Lisanslı mama seti modelleri çocukların en çok sevdiği çizgi film karakterleriyle dizayn edildiğinden bu modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Modeller, vakumlu özelliğiyle de devrilme, kırılma gibi durumların da yaşanmasının önüne geçmektedir. 

Mama Seti İçeriğinde Neler Vardır?

Bebek Yemek Seti genelde 3 ya da 5 parça mama seti olarak tercih ediliyor. Bunların içerisinde ise kase, yemek tabağı, kupa, yumurtalık, çanta, kaşık ve çatal olabiliyor. 

Mama Seti Kullanım Önerileri

Çocuk yemek takımı için ilk olarak katı gıdaya geçiş döneminde sağlık bakanlığı onaylı olan silikon malzemelerden yapılan bebek yemek setleri tercih edilebilir. Ne kadar dikkat etsek de bu dönemlerde eşyaları fırlatma, kırma eğilimleri fazla olabilmektedir. İlk aşamada bu özelliklerde ürün kullandıktan sonra birinci yaşı ile birlikte çocuk porselen yemek takımı kullanmak daha pratik ve sağlıklı olacaktır. Bu zamanlarda kendi yemeklerini de yemek isteyecekleri için tamamen onların eline uygun olacak modeller seçmelisiniz. Vakumlu özellikteki modeller de kırılma ve üstlerine dökme gibi sorunları ortadan kaldıracaktır. Ayrıca mama setlerini en iyi şekilde temizlemeniz de gerekmektedir. Porselen modeller makinede yıkamaya uygundur. 

Mama Seti Alırken Dikkat Edilecekler

Mama setleri tercihinde tercihleriniz için öncelikle yaş grubunu göz önüne alarak tercihte bulunmalısınız. Kahvaltı takımı için seçeceğiniz Bebek kahvaltı takımı modellerinde tabak ve kahvaltılık kısımlar, onaylı silikon malzemeler ile yapılan ürünler olabilir. Çocuğun kendine zarar verebileceği tarzda çatal, kaşık modelinin olmaması gerekir. Çocuk yemek seti tercihleriniz de takım içeriğinizin ihtiyacını karşılayacak ürünleri içermesi de gerekir. Yaş alması sonrasında kullanacağınız porselen bebek yemek takımı modelleri için CiciZüccaciye’nin birbirinden güzel, lisanslı ve eğlenceli setlerini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun yemek saatlerini eğlenceye dönüştürmek isterseniz en avantajlı fiyatlar ve modeller CiciZüccaciye’de sizleri bekliyor olacak. Üstelik ücretsiz kargo ve hızlı teslimat seçenekleri ile birlikte siparişlerinizin takibini de anlık olarak sitemizden yapabilmektesiniz. 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR