ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Banyo Seti

Banyo seti, her banyonun olmazsa olmaz dekorasyon ürünleri arasındadır. Şıklığı ile banyonuzu tamamlarken sahip olduğu işlevsel özelliği ile günlük hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Banyo dekorasyonuna önem verenler, aksesuar modelleri ile kendi tarzını banyolarına yansıtabilme imkanı buluyor. Küçük dokunuşlarla banyolarınıza farklı bir hava katabilmek için Cici Züccaciye banyo setleri modellerini inceleyebilirsiniz. Önceliği daima şıklık ve kalite olanlar için Cici Züccaciye, farklı model, ebat ve renk seçenekleri herkesin zevkine hitap etmeyi başarmıştır. 

Banyo Setleri İle Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Banyo dekorasyonunda değişikliğe gitmek isterken bütçesini çok zorlamak istemeyenler, bu değişikliği ufak dokunuşlarla gerçekleştirebilmekte. Bu noktada banyo aksesuar seti, banyonun her köşesine şıklık getirmektedir. Banyo takımı içerisinde yer alan sabunluk, diş fırçalık, sıvı sabunluk, çöp kovası ve fırça ile banyonuzun en temel ihtiyaçlarını özel tasarımlarla karşılayabilirsiniz. Özellikle son dönemin trend banyo seti modelleri içerisinde bambu banyo seti öne çıkmaktadır. Banyonuzda göz yormayan modern dekorasyonlar oluşturmak için Cici Züccaciyenin birbirinden özel 1. kalite suya dayanıklı bambu setlerini inceleyebilirsiniz.

Banyo Aksesuar Modelleri

Banyo aksesuar setleri, oldukça farklı malzemelerden üretilebilen geniş bir katalogtur. Her zevke hitap edebilecek şekilde çeşitlenen banyo takımı modellerinde genel olarak suya dayanıklı malzemeler tercih edilmektedir. Bu sebeple özellikle seramik banyo seti ve mermer banyo seti öne çıkar. Bunun yanı sıra desen ve şekil olarak son dönemlerde fitilli banyo seti modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Tarzınıza göre dilerseniz gold detaylarla göz alıcı tasarımlar tercih edebilir, dilerseniz bambudan üretilmiş düz renklerle banyolarınızda sadelik ve zarafeti yakalayabilirsinz. Her zevke uygun banyo aksesuar modelleri, Cici Züccaciye kalitesi ile sizlere sunulmaktadır.

Banyo Seti Özellikleri

Yapılan alışverişlerde şık tasarım ve modellere öncelik veriyor olsakta satın alınan ürünlerin özellikleri dikkatli şekilde incelenmelidir. Özellikle banyo gibi sürekli su ile temasın olduğu alanlarda banyo seti özellikleri oldukça önem taşır. Banyo düzenleyici ve banyo sabunluk seti alırken ürünlerin sahip olması gereken özellikler arasında;
  • Suya dayanıklılık,
  • Kolay temizlenebilir olma,
  • Kaliteli malzemeden üretilmiş olma,
  • Tuvalet fırça seti ve set ürünlerinin rahat kullanıma uygun tasarıma sahip olması,
  • Diş fırçalık ve sıvı sabunluk gibi ürün başlıkları dayanıklı malzemeden üretilmesi,
  • Suya dayanıklı bambu tercih edilmesi, ahşap tercih edilecekse suyla temasından kaçınılması.

Banyo Seti Kullanımının Avantajları

Banyolar, günlük hayatımızın önemli bir kısmını geçirdiğimiz alanlardır. Kişisel bakım, temizlik ve suya ihtiyaç duyulan her durumda kullanılan banyolar, aynı zamanda kullanışlı birçok ürüne ev sahipliği yapar. Banyo çöp kovası seti ve banyo sabunluk setleri dışında bu alanlarda kullanılan dekoratif objeler de, alanı güzelleştiren ürünler arasındadır. Bu kadar çeşitli ürünün bir arada bulunması, karmaşıklığa yol açabilmektedir. Buna en pratik çözüm, 5 li banyo seti ile geliyor. Banyo fırça seti ve tuvalet takımı sayesinde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri kullanırken aynı zamanda uyumu ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu tasarımlara sahip bu ürünler, banyonuzu düzenlerken aynı zamanda huzurlu ve konforlu bir alan oluşturur.

Banyo Seti Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her üründe olduğu gibi banyo seti satın alırken de dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Ürün kalitesi ve suya dayanıklılık, diğer ürünlerin aksine banyolar için aranan ilk özellik olmalıdır. Aynı kalitede uzun ömürlü kullanım için lavabo seti tercihinizde kalite ve suya dayanıklılığa dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra setin hangi ürünlerden oluştuğu ve set içerisinde yer alan ürünlerin kullanışlılığı önemlidir. İşlevselliğin yanı sıra şık tasarımlara da dikkat ederek banyolarınızda uyum ve şıklığı öne çıkarabilirsiniz.

Banyo Takımı İçerisinde Neler Var?

Genel olarak 5’li banyo seti olarak bulabileceğiniz bu takımların içerisinde; diş fırçalık, sabunluk, sıvı sabunluk, çöp kutusu ve tuvalet fırçası yer alır. Elbette bu takımlar, ihtiyaca ve tercihe göre daha az sayıda ürün ve çeşitlilikten oluşabilmektedir.

Banyo Aksesuar Setleri Fiyatları

Banyo alışverişinde uygun fiyat arayanlar için set halindeki ürünler daha avantajlı olmaktadır. Bu noktada banyo aksesuar setleri fiyatları, tekli alıma göre bütçenizi zorlamaz. Kaliteyi uygun fiyata arayanlar için ucuz banyo setleri Cici Züccaciye adresinde sizi bekliyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR